logo
loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

Over ons

Welkom bij Verharen & Wijnen

Op zoek naar een nette occasion, oftewel een gebruikte auto? Autobedrijf Verharen & Wijnen heeft een hele grote voorraad occasions die u hier direct op de site kunt checken.

Uiteraard is het ook mogelijk om elk type nieuwe auto bij ons te bestellen. U kiest zelf hoe u de auto wilt kopen, met of zonder servicepakket of voor de internetprijs zonder extra’s. Vraag naar de voorwaarden.

Kom gewoon eens lang bij ons op de Slof 3 in Dongen. Of neem telefonisch contact met ons op (+31 (0)162 313 854). Onze vakbekwame medewerkers staan u graag te woord.

  • Reparatie en onderhoud
  • Specialist in im- en export
  • Financiering en lease
  • Professionele reiniging
  • Handige extra services
  • Auto huren mogelijk

Ons team

w1

ABY VERHAREN

Eigenaar/verkoper personenwagens
Aby@verharen-wijnen.nl

w1

PIETER WIJNEN

Eigenaar/verkoper bedrijfswagens
Pieter@verharen-wijnen.nl

w1

OLAF DE WILDT

Chef werkplaats/verkoper
Olaf@verharen-wijnen.nl

w1

MARIJN BUN

Monteur
Marijn@verharen-wijnen.nl

Gallery_images008

DANIËL DJURDJEVIC

Poetser
Info@verharen-wijnen.nl

Gallery_images009

RONNY VAN DONGEN

Monteur
Info@verharen-wijnen.nl

Gallery_images010

SUZANNE VERHAREN

Administratie
Suzanne@verharen-wijnen.nl

next.svg
prev.svg
1995

Ervaring sinds

8.6

Klanttevredenheid

27

Aantal occasions op voorraad

7

Aantal collega's

Neem een kijkje in onze zaak